Náš FACEBOOK

najdete nás i na
FACEBOOKu


Montérky z Mělníka


AKCE !

Výšivka zdarma!

Ukázka jednoduché výšivky na pracovní oděvy


Kdo bude slavit:
(za měsíc)

18.6.
Milan


19.6.
Leoš


20.6.
KvětaCo se blíží:

1.6.
Mezinárodní Den Dětí


16.6.
Den otcůKdyž XL nestačí

Nadměrná kombinéza

Nadměrná bunda


Reklama:

Svářečky MIGO
Svářečky MIGO


Dětské montérky
- trvanlivé oblečení
pro volný čas a zábavu vašich dětí


Dětské montérky.

Vyráběné typy dětských oděvů - montérek

Standardně vyrábíme tři základní typy dětských oděvů:

Kombinézky Lacláčky - kalhoty Lacláčky - kraťasy

Každý z těchto oděvů dále vyrábíme ve dvou základních provedeních:

PROFI - jednobarevný oděv, prošívaný do efektních čtverců nití kontrastní barvy a ozdobený dvěma příčnými pruhy v barvě prošití.

KOMBI - dvoubarevný oděv bez prošití, ale s ozdobami v kontrastní barvě.


Dětské kombinézky

Dětská kombinéza, typ PROFI Dětská kombinéza, typ KOMBI
 
Dětská kombinéza
typ PROFI
Dětská kombinéza
typ KOMBI

Společné vlastnosti kombinéz: bavlněné náplety na rukávech i nohavicích, zapínání na zip, 2 postranní + 2 náprsní kapsy, pásek na suchý zip, ozdobné nárameníky, členěná (nakládaná) záda.


Dětské lacláčky - kalhoty

Dětské lacláčky - kalhoty, typ PROFI Dětské lacláčky - kalhoty, typ KOMBI
 
Dětské lacláčky - kalhoty
typ PROFI
Dětské lacláčky - kalhoty
typ KOMBI

Společné vlastnosti laclových kalhot: bavlněné náplety na nohavicích, zapínání na zip, 2 postranní kapsy + 1 kapsa na laclu, nastavitelné kšandy se sponou.


Dětské lacláčky - kraťasy

Dětské lacláčky - kraťasy, typ PROFI Dětské lacláčky - kraťasy, typ KOMBI
 
Dětské lacláčky - kraťasy
typ PROFI
Dětské lacláčky - kraťasy
typ KOMBI

Společné vlastnosti laclových kraťasů: zapínání na zip, 2 postranní kapsy + 1 kapsa na laclu, nastavitelné kšandy se sponou.

Barvy dětských oděvů:

Na výběr celá řada atraktivních barev látek a díky tomu lze vymýšlet mnoho barevných kombinací oděvů. Dostupné barvy látek si můžete problédnout v Barevnici. Inspiraci pro barevnou kombinaci oděvů pro vás a vaše děti můžete načerpat ve Fotogalerii, nejlépe v sekci Barevná inspirace.

Velikosti dětských oděvů:

Dětské oděvy vyrábíme standardně ve velikostech 110, 120, 130, 140, 150 a 160 cm. Kromě dětských montérek pochopitelně šijeme i pracovní oděvy pro dospěláky, a to ve velikostech 46 až 64. Na zakázku však ušijeme i velikosti jiné, včetně pod- a nadměrných. Prostudujte si také tabulky velikostí.

Další vlastnosti našich dětských oděvů:

Dětské montérky vyrábíme ze stejných materiálů jako dospělácké pracovní oděvy. Používáme kvalitní bavlněné kepry o měrné hmotnosti (gramáži) 230 - 260 g/m2. Před nákupem látek od nových dodavatelů si ověřujeme parametry jejich výrobků, zejména srážlivost a stálobarevnost po vyprání. Ovšem nezaměřujeme se jen na používání kvalitních látek, ale též na kvalitní nitě a ostatní příslušenství (zipy, spony, apod.)

Dětské montérky jsou vyráběny naprosto stejnou technologií, jako naše špičkové pracovní oděvy pro dospělé. Šijeme na profesionálních průmyslových strojích s pravidelnou údržbou. Výšivky má na starosti sofistikovaný japonský stroj JANOME Memory Craft s digitálním řízením. A nakonec to hlavní: za šicími stroji sedí výhradně profesionálky s rozsáhlou praxí. Žádné nevyučené šičky z pochybných zemí u nás nenajdete! Jen tak můžeme zaručovat trvale vysokou kvalitu našich výrobků.

Možnosti úprav zakázkově šitých oděvů

Specializujeme se na zakázkové šití, takže pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje standardní provedení oděvů, můžete si objednat úpravy dle vašich požadavků. Například:

  • odstranění bavlněných nápletů a současné adekvátní prodloužení rukávů či nohavic
  • odstranění opasku a všití gumy do pasu (u kombinéz)
  • různá provedení kapes, včetně tzv amerických skládaných kapes
  • podložená (zesílená) kolena, lokty, zadek, apod.
  • reflexní pruhy s velkou viditelností
  • nášivky, výšivky, apod.
  • a další úpravy, které si vymyslíte...

Výšivky a nášivky:

Jelikož disponujeme technologií pro zhotovování výšivek přímo ve výrobě, můžeme opatřit vaše oděvy unikátní výšivkou, která z nich udělá neopakovatelný originál! Podívejte se do sekce Výšivky a hlavně do Fotogalerie a načerpejte inspiraci jak své děti i sebe odlišit od ostatních.

Máte-li nějakou hezkou nášivku, kterou byste na oděvech chtěli mít, klidně ji můžete zaslat spolu s objednávkou na naši adresu. Za malý poplatek vám nášivku na vyráběný oděv našijeme.

Dětská kombinézka na zakázku. Reflexní pruhy a nášivka. Dětská kombinéza s výšivkou.
 
Ukázka zakázkové kombinézy,
reflexní pruhy, nášivka
Standardní lacláčky PROFI
s výšivkou

Jen pro děti? NE!

Vše co bylo výše uvedeno platí i pro pracovní oděvy pro dospělé. Vyrábíme velmi kvalitní montérky pro firmy i jednotlivce, takže ani tatínkové a dokonce ani maminky nepřijdou zkrátka. Výhodou pro firmy je zhotovování nápisů a log vyšíváním, které je mnohem trvanlivější než potisk a není vázáno na minimální počet kusů. Kdo by však trval na potisku, jsme schopni jej zajistit. Kromě výše uvedených druhů oděvů šijeme i klasické jednoduché montérky (modráky) a dále speciální oděvy a doplňky pro svářeče a další profese (oděvy nehořlavé PROBAN, antistatické PROBAN-ANTISTATIC, kyselinoodolné OPO, otěruvzdorné MISTRAL, apod.). Pro výrobu těchto oděvů používáme speciální kepry s různými druhy úprav.

Jak objednávat?

Pokud vás naše nabídka zaujala, projděte si tyto stránky a udělejte si představu o oděvu, který požadujete. Poté přejděte do sekce Objednávky, kde se dozvíte jak požadované oděvy objednat. Můžete si vybrat mezi osobním odběrem v naší prodejně, nebo zasláním na dobírku.

Ceny oděvů

Aktuální ceny našich výrobků naleznete vždy v sekci Ceník.
Úvod  •  Typy oděvů  •  Zástěry  •  Barvy  •  Maskáče  •  Výšivky  •  Reflex  •  Obuv Prestige
Rukavice  •  Čepice  •  Fotogalerie  •  Ceník  •  Velikosti  •  Objednávky  •  Pro firmy  •  Kontakt

Odladěno na MS IE 6.0+ a Firefoxu při rozlišení min. 1024 x 768 pixelů.   JK-WELD, s.r.o.  2009  -  2024
Dětské montérky     Vše pro svar     JK-WELD, s.r.o.     Svářečka MIGO